درباره جهان آسا

جهان آسا به عنوان یکی از پیشگامان معرفی و عرضه الیاف پلی استر هالو (Hollow) از سال ها قبل آغاز به کارکرده و امیدوار است با ارائه این محصول ، بتواند در مصرف مواد اولیه بهتر و بالا بردن کیفیت محصولات تولید داخل ، گام بلندی را بردارد.

این شرکت فعالیت خود را با واردات از کشورهای کره ، تایوان و چین آغاز کرده و مفتخر است در سایه سابقه دیرینه خود در بازرگانی خارجی و بازار گسترده اش در داخل ، همکاری نزدیکی را با تولید کنندگان خارجی و داخلی الیاف پلی استر به عمل آورد و در زمینه الیاف پلی استر سالید (solid)، هالو (hollow) و بایکو جهت صنایع لایی سازی و بی بافت، صنایع پرکننده شامل مصارفی از قبیل مبلمان ، کالای خواب و عروسک سازی، آماده سرویس دهی با بهترین کیفیت و قیمت به مشتریان می باشد.
 
همچنین جهان آسا با بکارگیری تکنولوژی ماشین آلات اروپایی و آسیایی و نیز نیروی کار مجرب در بخش های کنترل کیفیت و تولید ، بهترین کیفیت الیاف حلاجی شده ساده و بال فایبر ( الیاف توپی ) را برای مصرف کنندگان مهیا کرده است.
تولید انواع لایی ترموفیوز و عرضه پارچه های بی بافت اسپانباند در گرماژ و عرض های مختلف و از دیگر فعالیت های شرکت جهان آسا می باشد.
این واحد، در ادامه گسترش فعالیت های مرتبط ، تولید کالای خواب رادر برنامه کاری خود قرار داده است . عرضه الیاف پر قو و الیاف ویرجین  به عنوان جدیدترین محصولات جهان آسا جهت مصارف خاص کالای خواب از دیگر فعالیت های این مجموعه می باشد .

ما امیدواریم با ارائه ی سبدی کامل از مواد اولیه و محصولات مورد نیاز واحدهای تولیدی و فروشگاه ها  همچنین عرضه ی محصولاتی با کیفیت عالی و یکنواخت و سرویس دهی منظم جایگاه مطمئنی را برای شما عزیزان فراهم کرده و آماده پاسخگوئی به نیازهای شما در این زمینه ها باشیم.